Ivanti Free 90-Day Patch License

Zatrzymaj WannaCrypt i inne złośliwe oprogramowanie korzystając z 90 dniowej bezpłatnej licencji


Gdy pojawiają się globalne zagrożenia, takie jak WannaCrypt, obrona przed nimi wymaga działania wszystkich osób zajmujących się cyberbezpieczeństwem.

Aby zminimalizować jego wpływ do 15 czerwca 2017 oferujemy bezpłatną 90-dniową licencję na najlepsze w branży rozwiązanie do zarządzania poprawkami, które jest dopasowane do twoich potrzeb. Szybko łata stacje robocze i serwery, jako pierwsza linia obrony przed WannaCrypt, jego wariantami i innymi malware’ami.

  • Aktualizowanie systemów operacyjnych Windows oraz aplikacji innych firm.
  • Łatwe instalowanie poprawek dla aplikacji innych firm za pomocą konsoli SCCM bez potrzeby rozszerzania infrastruktury ani dodatkowych szkoleń. Ze względu na powagę zagrożenia, jakie niesie ze sobą WannaCrypt, firma Microsoft wydała aktualizacje nawet dla systemów XP, Windows 8 i Server 2003. Poprawek do tych systemów nie można zainstalować za pomocą oprogramowania SCCM. Ale my możemy w tym pomóc.
  • Pobieranie poprawek gruntownie przetestowanych przez zespół specjalistów w celu zapewnienia zgodności z obowiązującymi wymogami.

Jeśli jesteś ofiarą oprogramowania ransomware, odpowiedz na kilka krótkich pytań dotyczących Twojego środowiska, abyśmy mogli dostarczyć rozwiązanie odpowiednie dla wszystkich Twoich systemów.

Wypełnij poniższy formularz, aby poprosić o bezpłatną licencję na rozwiązanie do zarządzania poprawkami: